Kolejny "kabaret' z Polakami w rolach głównych. Helbreath Polska kończy działalność, bo „ekipa się nie dogadywała ze sobą”

Maxresdefault (3)

Na oficjalnym fanpage’u Helbreath Polska pojawiła się wczoraj taka oto informacja:

14.04.2017 Helbreath Polska kończy działalność.

Hoster został opłacony do 21.05.2017, więc do tego czasu możecie grać dalej. Co potem? Nie wiem, może ktoś zdecyduje się to pociągnąć w dalszym kierunku pod inną nazwą, bo projekt nie będzie tym czego oczekiwałem. Serwer mieli tworzyć ludzie, ale ostatnie zmiany i brak dogadania się w ekipie tworzącej serwer doprowadziły do upadku.

Pozdrawiam

Jeśli to prawda, to mamy do czynienia z kolejnym „kabaretem” związanym z naszymi rodakami. Najpierw Tibijczycy „Dev onica” i ‘Moonzinn”, którzy wybrali pieniądze zamiast sławy, a teraz – wszystko na to wskazuje - spektakularny upadek Helbreath Polska, który nie wytrzymał na rynku nawet miesiąca (polski serwer wystartował w połowie marca). Jak to jest, że Polak z Polakiem nie mogą się dogadać? 

Helbreath to darmowa gra MMORPG z 1999 roku, która pozwala(ła) przeżyć wiele wspaniałych przygód w świecie fantasy. Do wyboru gracza oddano trzy klasy postaci: Maga, Wojownika i Łucznika. Polski serwer został reaktywowany po kilku latach przerwy.

Zobacz także

17 komentarzy