Kolejny Polak dołączył do tibijskiej elity. Wbicie 999 lvl zajęło mu tylko 11 lat

Bob

Poland strong. Zaledwie półtora tygodnia po wyczynie „Tifcio”, kolejny Polak wbił 999 level w Tibii, co pozwoliło mu przekroczyć próg Banuta Door, ale przede wszystkim zapisać się w historii gry. Tego osiągnięcia nikt mu już nie zabierze...

Gratulacja dla Elder Druida o swojsko brzmiącym nicku „Bobeek” z serwera Guardia (tak, to kolejny świat non-PvP, na którym nie można atakować innych graczy)!!!

Jest to dopiero dziewiąty gracz w historii Tibii (i piąty Polak), który osiągnął taki poziom doświadczenia. Chcecie wiedzieć, ile czasu zajęło mu wyexpienie postaci do 999 lvl? Konto zostało utworzone 20 marca 2007 roku, więc kilka dni temu minęło dokładnie 11 lat od tamtego wydarzenia. 

Dekada wyrzeczeń i niekończącego się grindu. Niewiele osób byłoby w stanie poświęcić tyle tysięcy godzin, żeby zapisać się na kartach Tibii. Zakładając oczywiście, że nasz rodak jest pierwszym i jednym ownerem (właścicielem) postaci. W innym wypadku sukces będzie miał kilku ojców. 

 

 

Nie znaleźliśmy wideo z momentu wbicia 999 lvl, więc musi wam wystarczyć filmik z kilku dni wstecz (998 lvl i 60%), gdzie „Bobeek” ze swoją wirtualną żoną (nick „Goraca”) expi na wysokolevelowych potworkach. 

Oglądaj #Bobek - Back to Guardia =) od użytkownika Ferondia na www.twitch.tv

Zobacz także

15 komentarzy