Kolejnym graczem, którzy przekroczy Banuta Door w Tibii będzie... Polak lub Meksykanin

999

To nie jest tylko pojedynek Polaka z Meksykaninem. To jest pojedynek Polski z Resztą Świata.

Meksykanin „Triton mago” posiada na obecną chwilę 994 lvl. Polak „Dash Gaskett” 991 lvl (byłoby więcej, gdyby nie ostatni zgony – od początku listopada nasz rodak umarł trzykrotnie). 

Zwycięstwo Latynosa, jeśli pierwszy osiągnie 999/1000 lvl, będzie oznaczać, że w topowej piątce Tibii znajdzie się nie trzech (Dev onica, Swiezak Zwierzak, Dash Gaskett), ale dwóch Polaków (Dev onica, Swiezak Zwierzak) zaś pozostałą trójkę będą stanowić Panowie zza oceanu. Przegramy. 

Cała nadzieja w tym, że kolega Dash Gaskett włączy tryb no-life i w kolejnych dniach dogoni i przegoni Meksykanina. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu tego tygodnia. 

Kto by jednak to nie był (oczywiście trzymamy kciuki za naszego rodaka), to czeka to bardzo trudne zadanie. Nikt z dotychczasowych „tysiąców” nie rozwiązał jeszcze tego tajemniczego questa na wyspie po przekroczeniu Banuta Door. 

Ale może i dobrze, że to się jeszcze nikom nie udało. Przynajmniej w Tibii wciąż istnieje jakiś sekret do odkrycia. Dodatkowa motywacja dla osób przed 900 lvl, żeby zapisać się w historii tego MMORPG. 

 

 

Zobacz także

15 komentarzy