Koniec śmieszkowania, Fallout 76 otrzyma nowy tryb PvP

F76pvp

Ostatni miesiąc nie jest najlepszym czasem dla Bethesdy przez Fallout 76. W zasadzie nie ma dnia, aby coś związanego z tą produkcją nie wypłynęło. I to negatywnego. Dzisiaj jednak odkładamy śmieszki na bok – z pełną powagą informuję, że ta sieciowa produkcja w przyszłym roku wzbogaci się o nowy tryb PvP.

Nie zrozumcie mnie źle, walka pomiędzy graczami w Fallout 76 jest możliwa, chociaż to raczej upierdliwa sprawa. Widocznie i Bethesda zdała sobie z tego sprawę, zapowiadając coś nowego dla osób głodnych rozlewu krwi w Wirginii Zachodniej.

Jedyne co o tym trybie wiemy to to, że nie będzie miał żadnych ograniczeń, a do tego pozwoli na współpracę pomiędzy graczami - nie będzie ona jednak obowiązkowa. Udostępniony zostanie na początku przyszłego roku.

Nie jest to szczegółowa, czy konkretna informacja, niemniej brzmi całkiem nieźle. Co prawda PvP nie jest jedynym elementem, którego brakuje tej produkcji, ale fajnie, że coś takiego zostanie wprowadzone. Pozostaje tylko liczyć na to, że ewentualnie „ale” nie będzie nazbyt problematyczne. Bo przecież w czymś tkwić haczyk musi, prawda?

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać. O ile w ogóle warto…

Zobacz także

8 komentarzy