Konsolowe Bless Unleashed wciąż w produkcji – łapcie prezentację pięciu klas

Bless Unleashed to samodzielna, konsolowa alternatywa dla Bless, która całkowicie różnić się ma od swojego PC-towego pierwowzoru. Nie wiadomo dokładnie, kiedy ten MMORPG zadebiutuje, ale Bandai Namco zapewnia, że będzie warto na niego czekać.

Aby podkręcić apetyt (?!) na konsolowego Blessa, deweloperzy wypuścili teaser prezentujący pięć startowych klas postaci. W omawianej produkcji dostępny będzie Berserker, Mage, Ranger, Priest oraz Crusader. Każda klasa cechować się ma unikalnymi umiejętnościami oraz talentami, ale to raczej nic zaskakującego.

„Bless Unleashed takes place in an untamed world with a rich backstory created with hardcore MMORPG players in mind. With deep combo-driven mechanics, player customization, along with cooperative (PvE) and competitive (PvP) multiplayer, there is an endless amount of content and gameplay possibilities to keep players engaged.”

Na ten moment wiemy jedynie, że Bless Unleashed działać będzie na Unreal Engine 4 oraz wystartuje na Xbox One w 2019 roku. Warto przy tym zauważyć, że w żadnej informacji prasowej nie ma wspominki o Neowiz. Bandai Namco podkreśla, że jest samodzielnym twórcą tego konsolowego MMORPG-a, którego z oryginalnym Bless łączy jedynie świat oraz styl graficzny. Ciekawe, co z tego wyjdzie.


Moim zdaniem

Przyznam szczerze, że kompletnie zapomniałem o tym tytule. Kto wie, może okaże się przyjemną niespodzianką?

Zobacz także

10 komentarzy