Kopiowałeś przedmioty w Bless Unleashed? To zapłać za odbanowanie konta!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
4 2677
Kopiowałeś przedmioty w Bless Unleashed? To zapłać za odbanowanie konta!

W Bless Unleashed miała miejsce przykra sytuacja. Grono graczy wykorzystało błąd systemu, aby dupe’ować przedmioty (znaczy, kopiować je). Przy czym nie dotyczyło to zwykłego sprzętu – odkryto exploit na serwerach Xbox, który pozwalał kopiować paczki premium, a tym samym znajdujące się w nich specjalne przedmioty oraz walutę premium, Lumena.

Deweloperzy wyłapali wszystkie osoby korzystające z tego błędu i czasowo zawiesili ich konta. Teraz większość z nich została odblokowana za wyjątkiem dwudziestu. Dlaczego? Okazało się, że ta „szalona dwudziestka” pojechała po bandzie, jeśli chodzi o nadużywanie kopiowania przedmiotów w Bless Unleashed. Dlatego nie mogą oni liczyć na zdjęcie bana. Chyba że…

Chyba że zapłacą za to, co skopiowali. Jeśli ci gracze dalej pragną grać w Bless Unleashed to muszą nabyć tyle waluty premium, ile jej skopiowali. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem problemu proszone są o skontaktowanie się z obsługa klienta.

Wątpię, czy ktoś się o to pokusi. Prędzej zakładam, że gracze, którzy poszaleli z tym błędem na serwerach Xbox zwyczajnie znikli z Bless Unleashed i już nigdy nie wrócą.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube