Kosmiczne Dzieło od ponad tygodnia jest dostępne w Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 2099
Kosmiczne Dzieło od ponad tygodnia jest dostępne w Legends of Runeterra

Tak, to moja wina. Przespałem informację o tym, że Legends of Runeterra otrzymało aktualizację z nowym dodatkiem o nazwie Kosmiczne Dzieło. Dlatego skrótowo oblecimy co dodano, aby szybko zapomnieć o mojej porażce.

Kosmiczne Dzieło to ostatni dodatek do Zewu Góry. Do gry trafiło trzech nowych bohaterów i 40 kart. Otrzymaliśmy również nowe słowo kluczowe – Ulepszenie. Stronnicy z Ulepszeniem zyskują stałą premię +1|+0 za każdym razem, kiedy zagracie „stworzoną” kartę po ich przywołaniu. Stworzone karty to dowolne karty stworzone przez inne karty na różne sposoby.

Dostępne są dwa nowe wyzwania, które wprowadzą Was w nową mechanikę Kosmicznego Dzieła – Ulepszanie i Postęp oraz Przekuwanie Miecza. Dodano również trzy nowe zadania codzienne, które są związane z nowymi słowami kluczami i bohaterami Kosmicznego Dzieła.

Wraz z Kosmicznym Dziełem w patchu 1.16 wprowadzone zostają pryzmatyczne style kart – nowy sposób na personalizację ulubionych kart w Waszej kolekcji. Ścieżki regionów Noxusu, Piltover i Zaun oraz Targonu wydłużono z 25 do 30 poziomów, żeby pomóc Wam zapełnić Waszą kolekcję kartami związanymi z Riven, Viktorem i Zoe, które wprowadzono w Kosmicznym Dziele. Na 29. poziomie ścieżki regionu Piltover i Zaun pokazał się również rewers Zaun.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube