Kosmiczny symulator EVE: Valkyrie zostaje zamknięty

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
2 1693
Kosmiczny symulator EVE: Valkyrie zostaje zamknięty

EVE: Valkyrie, kosmiczny symulator osadzony w uniwersum EVE Online. Wcielamy się w pilota statku i z pierwszej osoby walczymy w rozgrywkach sieciowych PvE oraz PvP. Pamiętam jak początkowe zapowiedzi i filmiki robiły całkiem duże wrażenia na fanach kosmicznych symulatorów. Można było grać przy użyciu urządzenia VR oraz nawet bez tego, chociaż gra była zdecydowanie głównie skierowana na to pierwsze.

EVE: Valkyrie wytrzymało w sumie z nami ponad 6 lat. Teraz po tylu latach, twórcy ogłaszają koniec tego tytułu. Samą grę przestano rozwijać już 5 lat temu, niedługo po premierze pierwszego dodatku Warzone. Jednak dopiero teraz podjęto decyzję o zamknięciu projektu i serwery zostaną wyłączone 5 sierpnia.

Jaki jest powód zamknięcia? Tego nie podano, ale możemy się domyślać. EVE: Valkyrie po prostu cierpiało na braku popularności, tytuł ten medialnie praktycznie nie istniał i pewnie wielu z was o nim nawet nie słyszała. Może gdyby twórcy postarali się bardziej i wprowadzali regularniejsze aktualizacje, sytuacja by się potoczyła inaczej. Potwierdzenie znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube