Którą grę sprawdziło 5 milionów graczy? Knockout City!

Ss c08ec6b2c05da04802910ea5889bfb7a5fcfeb4c.1920x1080

Knockout City dalej szaleje. Jeszcze nie tak dawno pisałem Wam, że nowy tytuł Electronic Arts sprawdziło 2 miliony osób. Teraz liczba ta znacząco się powiększyła – deweloperzy chwalą się przekroczeniem progu 5 milionów graczy!

Oczywiście nikt nie mówi tutaj o liczbie aktywnie graczy. Knockout City nie ma jeszcze od miesiąca, więc dane te informują o osobach, które sprawdziły omawiany tytuł. Tytuł, który dostępny jest za darmo w ramach triala, a potem, aby kontynuować zabawę, trzeba go nabyć. Niemniej osiągnięty wynik robi wrażenie, zwłaszcza, że dotarcie do niego zajęło grze 2 tygodnie.

Poza tym twórcy chwalą się, że Knockout City było streamowane przez miliony godzin, a gracze zaliczyli pół miliarda „knockoutów”. Wiedza ta Wam do szczęścia pewnie nie jest potrzebna, ale to nie moja wina, że muszę nabić znaki w newsie, że twórcy się tym chwalą.

Teraz w Knockout City możecie grać spokojnie do Rank 25 co powinno pozwolić Wam sprawdzić, czy tytuł ten to Wasza para kaloszy. O dziwo opinie o nim są całkiem pozytywne. Gracze zwracają uwagę, że to niezobowiązująca i szybka gra, idealna na rozegraniu paru rundek. Jeśli zatem chcecie pograć w zbijaka w trzyosobowej drużynie to zapraszam tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz