Kupił skina do CSGO za… 200 tys. złotych!

Csgo

Kwota może robić wrażenie, ale chyba nie na fanach gier MMORPG. W naszym gatunku było już kilka przypadków, kiedy jacyś bogacze (głównie z Azji) „wyrzucali” setki tysięcy złotych na miecz, armor czy prywatną wyspę w wirtualnej grze. 

Mimo wszystko trzeba docenić pewnego fana(tyka) Counter Strike: Global Offensive, który zakupił skórkę do AWP za kwotę $61,052 (ok. 203 tys. złotych). 

Nie był to jednak pierwszy lepszy skin do gry. Mówimy o Dragon Lore, najrzadszym i najbardziej efektownym skinie do AWP, który w swojej normalnej wersji kosztuje nawet 2 tys. dolarów. 

Sprzedany egzempalrz pochodził jednak z litiowanej wersji. Była to tzw. „Pamiątka” (Souvenir), która osiąga zazwyczaj wartość kilka, a nawet kilkanaście razy większą niż standardowe skórki. No i jeszcze w formie „Factory New” (bez żadnej skazy) i z fajnymi naklejkami!

Tak się robi biznes. Po co komu mieszkanie, markowy samochód lub wycieczka dookoła świata, jeśli można za to kupić wirtualny skin w wirtualnej grze, który nie daje nam żadnej przewagi. Grając takim Dragon Lore, wcale nie zwiększymy swojego skilla w Counter Strike. Jedynie poszpanujemy przed znajomymi. 

Zobacz także

17 komentarzy