Kupujecie konta Premium w grach Free2Play?

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
8 3540
Kupujecie konta Premium w grach Free2Play?

Praktycznie każda gra darmowa gra MMORPG posiada u siebie opcjonalny abonament. Za 8-15 dolarów miesięcznie, bo tyle wynosi standardowa cena za tego typu usługę, zyskujemy pewne przywileje i bonusy do przygody.

Zazwyczaj są to niewiele znaczące głupotki, bez których można się obejść (większy ekwipunek, szybsze expienie itd.). Czasami jednak mamy Premium oferujące dodatkową zawartość, dostęp do nowych map, dungeonów, rajdów (patrz Tibia,, DC Universe Online itp.).

Tyle tytułem wstępu. Czas przejść do wyników ankiety, w której pytaliśmy o to, czy skorzystaliście kiedyś z takiego Premium w grach F2P?

Owszem. Aż 66% ankietowanych przyznało się, że przynajmniej raz zakupiło Premium, zapewniając sobie dużo większą wygodę grania.

A może zostaliście do tego zmuszeni? Niektóre gry działają w tzw. Freemium, gdzie zakup lepszego “konta” jest wręcz koniecznością.

34% ankietowanych nigdy jednak tego nie zrobiło. Oni bawiąc się w darmowych grach oczekują darmowej zabawy i nie są zbyt chętni na wydawanie pieniędzy. Ich prawo.

Dzięki za wszystkie głosy. Zapraszamy do nowej ankiety (dotyczącej New World).


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube