KurtzPel otrzymało nowy Awakening System

Ss bb7a3cda5a9946990d11eb197cbbb199e6cf8e9e.1920x1080

KurtzPel otrzymało kolejny pakiet zmian-nowości. Tym razem pojawił się nowy sposób na zwiększanie swojego maksymalnego poziomu Karmy. Zmodyfikowany Awakening System wprowadzania mechanikę Awakening Gauge, dodając tym samym do gry nowe umiejętności aktywne oraz pasywne.

W ramach Awakening System w KurtzPel pojawiły się dwie nowe Karmy: Sword Taliah i  Dance of Wind. Aby otrzymać dostęp do tego systemu musicie wbić 20 poziom oraz wykonać specjalne zadania. W ten sposób rozbudujecie drzewko Karmy o nowe zdolności.

Awakening Gage aktywuje się w dungeonach i zapełnia się, gdy zadajemy obrażenia przeciwnikom. Kiedy pasek się wypełni możemy aktywować ogromny bonus do siły ataku, regeneracji staminy oraz many, a do tego zwiększy się nasza prędkość ruchu.

Kiedy Karmę wyexpimy do 10 poziomu to otrzymamy również Rage Skill, który można aktywować równocześnie z Awakening Gage. W ten sposób na krótki czas będziemy niemal niepowstrzymani. Poza tym KurtzPel otrzymał sporo nowych łakoci za codzienne logowanie się do gry. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz