Ładniejsze i bardziej rozbudowane Blade & Soul otrzymamy jesienią tego roku!

Maxresdefault

Guru wspominał o tym, że w trzecim kwartale tego roku Blade & Soul czeka Revival. I faktycznie, NCsoft potwierdza, że jesień 2021 należeć będzie do ich MMORPG-a. Deweloper co prawda nie podaje dokładnej daty tego wydarzenia, ale zapewniają, że zmieszczą się w tym roku. Czego można się spodziewać?

Potwierdzono wydanie ulepszonej wersji gry. Blade & Soul przesiądzie się na nowszy silnik i będzie wyglądało znacznie lepiej. NCsoft wspomniał również, że optymalizacja będzie lepsza – o ten aspekt martwiło się sporo osób, ale ponoć dopracowano wszystko tak, aby nie zażynało maszyn.

Cóż poza nową grafiką? Poprawione zostaną projekty wszystkich postaci w Blade & Soul, a do tego obecne dungeony zostaną poprawione. Deweloper zapowiada również, że zmienia podejście do tego aspektu gry, dzięki czemu kolejne dungeony będą działały zupełnie inaczej.

W drodze jest już jedno wyzwanie działające na nowych pomysłach. Co jednak ciekawe, wszystkie dungeony otrzymają nowy system poziomów trudności, aby nawet stare instancje były ogrywane i zapewniały zabawę.

Otrzymamy również kontynuację fabuły, a dokładnie Act XI Part 2. Tym razem będziemy zwiedzać Divine Realm. Pojawi się również możliwość zmiany klasy postaci, a do tego dorzucony zostanie przeprojektowany interfejs gry.

Przerzucenie gry na Unreal Engine 4 wpłynąć ma również na czasy wczytywania. Co ciekawe NCsoft już podkreśla, że to nie wszystko co w trzecim kwartale 2021 roku trafi do Blade & Soul. Kolejne nowości zostaną ujawnione w odpowiednim czasie.

Zobacz także

6 komentarzy