Lady Gaga pokaże pokerową twarz w Fortnite

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
9 1037
Lady Gaga pokaże pokerową twarz w Fortnite

Sezon 2 w Fortnite zaczyna się 22 lutego wraz z aktualizacją 28.30 i kończy 23 kwietnia 2024 o 6:00 czasu polskiego. W trakcie Sezonu 2 awansujcie karnet festiwalowy Odblokuj swój talent, by odblokować nowe instrumenty, ścieżki jamowe i nie tylko! Ten karnet zawiera ścieżkę nagród darmowych oraz ulepszenie do Ścieżki Nagród Premium.

Przygotujcie się na superemocje: ikoną Sezonu 2 Fortnite Festival: Odblokuj swój talent zostaje legendarna supergwiazda, Lady Gaga. Porwijcie widownię w Ścieżce Nagród Premium, by odblokowywać tematyczne instrumenty Lady Gagi oraz strój Enigmatyczna Gaga. Po drodze na szczyty sławy odblokujcie cztery ścieżki jamowe ze Ścieżki Nagród Premium.

  • Nelly ft. City Spud – „Ride Wit Me”
  • Soundgarden – „Black Hole Sun”
  • Topic w/ A7S – „Breaking Me”
  • Lady Gaga – „Poker Face”

Jest sporo okazji do świętowania. Jeśli jesteście w nastroju festiwalowym, Ścieżka Nagród Premium zawiera także aurę Aurora i rzeczy Gagi, jak ekran wczytywania Kolekcja Lady Gagi, emotkę Kindness Punk i plecak Elektryczna Sinusoida. Darmowe nagrody oraz nagrody ze Ścieżki Premium karnetu festiwalowego Odblokuj swój talent nie są zarezerwowane tylko dla wydarzenia Odblokuj swój talent i mogą być dostępne do zakupu w sklepie w późniejszym terminie.

Szczegóły na temat współpracy znajdziecie tutaj.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube