Łapcie kody do Eternal Magic, które zdecydowanie Wam się przydadzą

386 1565947777

Musicie zrozumieć moje cierpienie. Z jednej strony udało mi się załatwić dla czytelników portalu kody na bonusowe przedmioty do Eternal Magic, a z drugiej zdaję sobie sprawę, że to hmm… kontrowersyjna (chociaż na usta cisną się inne słowa) gra. Zresztą, całość najlepiej podsumowała użytkowniczka Gromowładna:

„Eternal Magic, to chińska gra, którą wydaje rosyjska firma (101XP). I oczywiście, jak niektórzy wspomnieli - jest p2w, a nawet bardzo p2w. Tyle, że to było od początku oczywiste, oni się z tym nie kryli. […] Generalnie wszystko można kupić za realną kasę. No, prawie wszystko (gear'u i broni nie można). I dla jasności - wszystko, co kupicie w cash shop'ie przypisuje się do postaci, nie do konta.”

Domyślacie się zatem, że Eternal Magic opiera się na mikrotransakcjach, chociaż nie znaczy to, że poza bogatym Item Shopem, sama gra jest tragiczna - o czym zresztą wspomina i Gromowładna w swoim opisie.

„Dwa słowa o samej grze - przyjemny, płynny combat (używanie umiejętności w ruchu, nawet tych, które posiadają 'cast time'), dużo, bardzo dużo aktywności (równiez pvp) i dziennych ''event'ów", optymalizacja daje radę.

I jeszcze jedno - czy można bawić się bez wydawania kasy - można, ponieważ gear i tak musisz wyfarmić z aktywności, natomiast wszelkiego rodzaju wzmocnienia gear'u (a jest ich sporo) możesz farmić z aktywności lub/i kupić za srebro i złoto, a że obie waluty są w cash shop... :) Jeśli nie planujesz wydawać kasy Twój 'progress' będzie po prostu wolniejszy.”

No więc przybywam ja, aby wesprzeć tych, którzy zdecydowali się grać w Eternal Magic, ale niekoniecznie chcą inwestować w tego MMORPG-a fortunę. Zwłaszcza, że (mały foreshadowing) o tej produkcji będzie jeszcze głośno na portalu.

Generalnie, mam dla Was 50 pakietów Awakened Pack, które zawierają:

  • exclusive title
  • Resurrection stone x10
  • Lvl. 3 Spirit stone x5
  • Tactics guidebook x10
  • Explorer coupon x20
  • Pendant stats reset crystal
  • Rare treasure map
  • Enhancement talisman
  • War wolf (companion)

Jeśli jesteście zainteresowani taką paczką, to zapraszam tutaj.

Informuję również, że kolejne pięćdziesiąt kodów znajdziecie na naszym kanale YouTube w przyszłym tygodniu. Będą one umieszczone w materiale poświęconym Eternal Magic, który zrealizuje Xaorus. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte i wypatrujcie wideo, jeśli zależy Wam na kodach.

Zobacz także

24 komentarzy