Last Epoch coraz popularniejszy. Już przebił Diablo 4 na Steamie

Dodany przez guru 2 miesiące temu
77 7780
Last Epoch coraz popularniejszy. Już przebił Diablo 4 na Steamie

Hype na Last Epoch jest coraz większy, co najlepiej widać po liczbie aktywnych graczy, która jest najwyższa od kwietnia 2023 roku (czyli od wprowadzenia trybu sieciowego i dużego dodatku) i która rośnie z każdym dniem.

Last Epoch może się obecnie pochwalić “players online” na poziomie ponad 17 tysięcy, choć jeszcze niedawno było to skromne 2 tysiące.

Jednak od kiedy zapowiedziano oficjalną premierę (21 lutego), unikalny system handlu, no i kiedy Last Epoch zaczęli się interesować duży streamerzy, gierka weszła na jeszcze wyższy poziom popularności. A to pewnie tylko początek, bo prawdziwy “boom” na grę powinien nastąpić za tydzień, gdy nastąpi oficjalny debiut wersji 1.0. 

Kilka dni temu Last Epoch przebił też milion sprzedanych egzemplarzy, co również nie jest przypadkiem i wpisuje się w obecny trend.

Warto też porównać wyniki Last Epoch na Steamie z Diablo 4 na Steamie. Dzieło Blizzarda – pomimo startu nowego sezonu – ma “tylko” 9 tysięcy graczy online, co jest prawie dwukrotnie gorszym wynikiem od Last Epoch.

Oczywiście większość osób D4 bawi się poprzez normalnego launchera BattleNet, co nie zmienia faktu, że twórcy Last Epoch mogą świętować swój mały “sukces”. Stworzyli hack’n’slasha, który na największej platformie z grami PC na świecie notuje lepsze wyniki od wielkiego Diablo.

https://store.steampowered.com/app/899770/Last_Epoch/

 


77 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube