Last Epoch już przegoniło Path of Exile. Gra jest coraz popularniejsza

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
69 10343
Last Epoch już przegoniło Path of Exile. Gra jest coraz popularniejsza

Zgodnie z oczekiwaniami, premierowy weekend Last Epoch na rynku przyniósł rekordowe zainteresowaniem nowym sieciowym hack’n’slashem.

Wczorajsze dane pokazywały prawie ćwierć miliona, a dokładnie 234,488 równocześnie zalogowanych osób. Dzisiaj ten wynik najprawdopodobniej zostanie jeszcze poprawiony.

UPDATE: godzina 14:34 i mamy już 243 tysiące, to nowy rekord!

Co jednak najciekawsze, wynik Last Epoch jest już lepszy niż rekord wszech czasów Path of Exile na Steamie (209 tys. graczy online). To kolejna gra po Diablo 4, kolejny bezpośredni konkurent, którego Last Epoch połknęło w ostatnich dniach.

Baa, Last Epoch został właśnie, jeśli się nie mylimy, najpopularniejszym hack'n'slashem w historii Steama. Żadna inna gra z tego podgatunku nie wygenerowała takiego zainteresowania. 

Pytanie tylko, czy Last Epoch zostanie sprinterem (dobry start i drastyczny spadek graczy), czy jednak zostanie długodystansowcem, czymś jak wspomniane już Path of Exile, które z każdą ligą, każdym sezonem, każdym dodatkiem notuje wyniki bliskie swojego rekordu. O tym przekonamy się pewnie dopiero za kilka miesięcy…

Przypominamy, że Last Epoch wystartował w ubiegłą środę jako produkt Buy-To-Play, ale za to pozbawiony agresywnych mikrotransakcji oraz elementów P2W.


69 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube