Last Epoch ma mnóstwo graczy i jest najlepiej sprzedającą się grą na Steamie

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
66 7347
Last Epoch ma mnóstwo graczy i jest najlepiej sprzedającą się grą na Steamie

Dobra, zacznijmy od pozytywów.

Last Epoch był tak “hajpowany”, że musiał odnieść sukces marketingowy. No i odniósł, o czym świadczy kilka niezaprzeczalnych faktów:

  • 150 tysięcy graczy online na Steamie (to prawie cztery razy więcej niż dawny rekord)
  • 250 tysięcy widzów na Twitchu (w Last Epoch – i to bez płatnej reklamy – bawili się najwięksi streamerzy)
  • Prawdopodobnie setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy, bo Last Epoch od przedwczoraj jest najlepiej sprzedającym się produktem na Steamie

A teraz negatywy.

Producenci gry znowu źle oszacowali liczbę graczy (tłumacząc się wielkim zainteresowaniem ich produktu), co doprowadziło… a  jakże… do masowych problemów z serwerami. Szczególnie jeśli chodzi o europejski region.

Dziękujemy wszystkim za niesamowite wsparcie podczas naszej premiery, w której wzięło udział ponad 150 000 graczy jednocześnie! W związku z tak dużym wolumenem wykryto problem w interfejsie API używanym w naszych usługach zaplecza. Natychmiast skontaktowaliśmy się z kilkoma naszymi dostawcami i nadal aktywnie uczestniczymy z nimi w pokoju narad, aby rozwiązać ten problem i zapewnić wszystkim dostęp do Internetu.

Dlatego w ramach rekompensaty za wczorajsze problemy, każdy gracz – bez wyjątku – otrzyma darmowy przedmiot kosmetyczny (niejaki Autumnnal Wrap).

 Wolelibyśmy jednak “naprawione” serwery, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła. Szczególnie że przed nami weekend i dopiero wtedy hype na Last Epoch może osiągnąć apogeum. A wam – jak podoba się gra?

A na koniec pytanie: podoba wam się gra?

 


66 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube