Last Epoch poczeka na Path of Exile 2. Nowe informacje o premierze i cenie gry

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
9 8606
Last Epoch poczeka na Path of Exile 2. Nowe informacje o premierze i cenie gry

Mamy dwie dobre i jedną złą informację z obozu Last Epoch. Którą chcecie usłyszeć najpierw?

Zacznijmy od tej złej. Last Epoch nie wyjdzie z Wczesnego Dostępu w tym roku. Ludzie z Eleventh Hour Games chcą nam dostarczyć jak najlepszy i jak najbardziej grywalny produkt, a pośpiech jest w tym przypadku niewskazany. “W ulepszanie naszego produktu zainwestowaliśmy więcej czasu niż zakładaliśmy”, dlatego zdecydowano się przenieść premierę wersji 1.0 na 2021 rok.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki opóźnionej premierze dostaniemy więcej treści (contentu) niż to było pierwotnie zaplanowane.

I to wszystko za te same pieniądze. Twórcy Last Epoch rezygnują ze swoich planów dotyczących podwyżki ceny. Nieważne, czy gierkę kupicie teraz czy dopiero po oficjalnej premierze. W obu przypadkach zapłacicie tyle samo: 35 dolarów, czyli 125 złotych.

Potwierdzenie TUTAJ.


Last Epoch to świetnie zapowiadający się sieciowy hack’n’slash/ARPG, który może mocno namieszać na rynku. Posiada mroczny klimat (widać sporo inspiracji Path of Exile), innowacyjny rozwój postaci oraz masę ciekawych postaci (wśród nich np. Void Knight, Lich, Paladin czy Warlock).

Zresztą już teraz Last Epoch zbiera świetne oceny. Na Steamie jest to 84% pozytywnych recenzji.

https://store.steampowered.com/app/899770/Last_Epoch/


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube