Last Epoch ulepsza grafikę. Ten hack'n'slash może mocno namieszać na rynku!

Dodany przez guru około 4 lata temu
9 9902
Last Epoch ulepsza grafikę. Ten hack'n'slash może mocno namieszać na rynku!

W ostatnich tygodniach cała uwaga była skierowana w stronę Wolcen: Lords of Mayhem oraz Path of Exile. Zapomnieliśmy jednak, że na Steamie istnieje jeszcze jeden wschodzący (sieciowy) hack’n’slash. 

To Last Epoch, który z każdą kolejną aktualizacją (a pojawiają się one nawet kilka razy w miesiącu) staje się się coraz lepszy i coraz ładniejszy. No właśnie, ładniejszy…

Następny patch (oznaczony numerkiem 0.7.7) bardzo znacząco poprawi oprawę graficzną Last Epoch. To będzie totalny upgrade, który wniesie Last Epoch na jeszcze wyższy poziom. 

Przykłady macie poniżej. Różnicę między starą a nową wersję gry widać gołym okiem. 

W tym samym patchu pojawią się także nowe portale oraz nowe efekty dźwiękowe. 

I o ile Wolcen czerpał po równo z  Diablo 3 i Path of Exile, to Last Epoch inspiruje się przede wszystkim Path of Exile. Widać to nawet po wspomnianej grafice, która jest surowa, minimalistyczna i mniej efekciarska od tego, co obserwujemy w Wolcenie. Podobnie wygląda podział na klasy. Mamy główne postacie, które dzielą się potem na poszczególne specjalizacje (jak Ascendancy w PoE). 


No dobra, a kiedy zagramy w Last Epoch? Grać można cały czas. Last Epoch jest dostępny na Steamie w formie Early Access (125 zł, na Allegro po 45 zł), jednak na oficjalną premierę jeszcze trochę poczekamy. 

Twórcy nie chcą się hype’owi. Przykład Wolcena udowodnił, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Lepiej poczekać i wydać dobry/grywalny produkt bez bugów, niż to, co widzieliśmy w Lords of Mayhem. 

A czekać warto, bo już teraz – na etapie Wczesnego Dostępu – Last Epoch jest bardzo chwalony. Prawie 80-90% recenzji jest pozytywnych. 

https://store.steampowered.com/app/899770/Last_Epoch/


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube