Last Oasis - polski MMO jeszcze nie zginął...

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
4 2142
Last Oasis - polski MMO jeszcze nie zginął...

23 listopada 2022 roku pojawiła się ostatnia aktualizacja Last Oasis. Od tamtego momentu Polacy z Donkey Crew nie dawali znaku życia, co mogło sugerować, że gra została porzucona i że wkrótce zakończy swój żywot.

No nie, tak się nie stanie.

Pojawił się nowy komunikat deweloperów, który z jednej strony gwarantuje dalszy rozwój Last Oasis, ale z drugiej chce dodać większe wsparcie dla modowania, co oznaczałoby, że to sami gracze (społeczność) będą wyznaczać dalszy kierunek gry.

Chcemy przekazać wam aktualne informacje na temat statusu projektu i tego, czego możecie się spodziewać na horyzoncie.

Naszym głównym priorytetem w rozwoju Last Oasis jest obecnie dodanie pełnego wsparcia modowania, które pozwoli twórcom modyfikować wszystkie istniejące obiekty i mapy, dodawać nowe treści, a także korzystać z zupełnie nowych funkcji. Wierzymy, że jest to niezbędny krok, aby uwolnić pełny potencjał LO i pozwolić każdemu nomadowi znaleźć lub stworzyć w naszej grze doświadczenie, którego szuka.

Jeśli chodzi o stan serwerów oficjalnych - aktywny rozwój i przygotowanie do Sezonu 6 będą kontynuowane wraz z wydawaniem narzędzi do modowania.

Last Oasis to survivalowo-wędrowny MMO, który wystartował pod koniec 2020 roku, ale który nigdy nie osiągnął spektakularnego sukcesu (choć w szczytowym momencie grało w niego 33 tys. osób).

Last Oasis kosztuje 108 zł.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube