Last Oasis – polskie MMO ledwo wystartowało i już ma ogromne problemy

Ss 65f052e0d78a2c38cf318aa7107ae764c08d1f1b.1920x1080

Problemy techniczne. 

Polacy z wrocławskiego studia Donkey Crew nie wyciągnęli wniosków z błędów innych producentów i kompletnie nie przygotowali swoje serwery na wysyp graczy. 

Przy tak dużej liczbie graczy próbujących bawić się jednocześnie, nasz obecny Master Server nie jest w stanie wytrzymać obciążenia. Pracujemy przez całą dobę, aby go rozwinąć i naprawić znane problemy, ale może to zająć trochę czasu.

Tysiące ludzi chciałoby zagrać w Last Oasis i spróbować tego wyjątkowego MMO, ale niestety nie mogą. Przez problemy z serwerami nie możemy zalogować się do środka. 

Zdenerwowanie fanów przekłada się (niestety) na ogólną ocenę gry, która wynosi obecnie 52% pozytywnych recenzji. I cały czas spada. Jeśli Polacy szybko nie poradzą sobie z problemami, to wynik może być jeszcze gorszy. 

Szkoda, cholerna szkoda. 

Kolejna gra i kolejny producent, który cierpi dlatego i tylko dlatego, że nie potrafił przygotować się od strony technicznej. 


Last Oasis to „survivalowo-wędrowne MMO,w którym Ziemia przestała się obracać wokół własnej osi”. Kosztuje 90 złotych i jest dostępne na Steamie

Zobacz także

27 komentarzy