Last Oasis przygotował dla graczy trzy wybuchowe niespodzianki

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
1 1722

Czy są na sali zwolennicy wybuchowych rozwiązań? Jeśli tak, to w Last Oasis pojawiły się trzy rodzaje nowych bomb, pozwalające na wysadzanie rzeczy na różne sposoby. Zainteresowani?

Cluster Bomb działa tak, jak można się spodziewać po tego typu materiale wybuchowym – po eksplozji wypuszcza z siebie garść mniejszych bomb, czyniąc tym samym spory zamęt na polu bitwy. Healing Bomb jest z kolei takie, jak nazwa sugeruje. Po zdetonowaniu wypuszcza z siebie leczący gaz, który działa na wszystkie osoby, które się w nim znajdują, czyli również przeciwników.

Na deser mamy jeszcze Insect Bomb przypominający w działaniu pszczeli ul. Jeśli zostaniecie nim trafieni, wtedy macie gwarancję, że rój owadów będzie za Wami podążał, cały czas dźgając Was swoimi żądłami. Co ciekawe, nawet grappling hook jest wobec nich bezsilny!

Aktualizacja modyfikuje również działanie innych bomb w Last Oasis. Przykładowo, Sulphur Bomb zadaje teraz „durability damage”, a Chalk Bomb w ogóle nie zadaje obrażeń – zamiast tego pełni teraz rolę bomby dymnej. Bombowo…


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube