League of Maidens startuje jeszcze dzisiaj. Gra Free2Play dla osób pełnoletnich!

Dodany przez guru około 3 lata temu
16 8973
League of Maidens startuje jeszcze dzisiaj. Gra Free2Play dla osób pełnoletnich!

Z jednej kontrowersji w drugą.

Jeszcze dziś wieczorem (około 23:00 czasu polskiego) swoją steamową premierę będzie miał League of Maidens – prawdopodobnie jeden z najbardziej intrygujących tytułów ostatnich miesięcy lub lat.

League of Maidens to DARMOWA gra RPG akcji online z pięknymi kobietami z bronią i super mocami autorstwa niezależnego studia Maiden Gaming. Funkcje: zadania, bitwy, dostosowywanie, pozowanie i udostępnianie postaci, pozy, sceny i zdjęcia 4K.

Słowa klucz to “piękne kobiety”. To nie będą zwykłe babeczki, tylko prawdziwe heroski obdarzone super mocami… oraz bardzo przerysowanym, czasami gretestkowym wyglądem.

Ogromne, wręcz gigantyczne piersi, wydatne pupcie i skąpe stroje – to znaki rozpoznawcze League of Maidens, które mają przyciągnąć Panów (ale nie tylko Panów) do produkcji.

Kreator postaci to jeden z najważniejszych elementów całej gry. Posiada ponad 200 obszarów modyfikacji, 80 dla samej twarzy, 50 dla ciała. W tym również… 11 modyfikatorów biustu, 9 dla pośladków, 4 dla bioder, 7 dla ud i 6 dla genitaliów.

Jeśli jednak zależy wam nam rozgrywce, to League of Maidens ma do zaoferowania dynamiczną walkę z różnymi kombinacjami ataków i kontrataków. Do tego latanie, pływanie, wykonywanie misji, kooperacja, liniowy rozwój postaci i te sprawy. Dzisiejsza wersja nie będzie jakaś super bogata w content, ale Maidens ma być regularnie rozwijane.

"Naszym celem jest dążenie do tego, aby stać się studiem, które tworzy gry o jakości AAA z seksownymi i pięknymi kobietami, przekraczając granice tego, co mainstream uważa za dopuszczalne, jeśli chodzi o seksowną zawartość w grach wideo".

Zainteresowani? 

https://store.steampowered.com/app/557180/League_of_Maidens/


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube