Leap to nowy FPS z mapami dla 60 graczy od twórców Citadel: Forged With Fire!

155ab6 3235d650f37941e49bf537749dceb054 mv2

Czyżby battle royale powoli odchodziło od lamusa, skoro deweloperzy coraz chętniej wracają do bardziej klasycznego strzelania? Jednym z takich przykładów jest Leap, czyli FPS tworzony przez ekipę Blue Isle Studios. Kto to taki? Twórcy Citadel: Forged With Fire, więc jest to „taka sobie” rekomendacja. Niemniej ich nowy projekt być może odniesie większy sukces!

Leap to FPS z mapami mieszczącymi nawet i 60 graczy. Do tego umiejscowiony został w futurystycznym klimacie, nastawiony jest na dużą mobilność oraz wartką akcję. Na pierwszy rzut oka może przypominać Tribes od Hi-Rez. Zwłaszcza, jeśli chodzi o walki w powietrzu oraz dynamiczność.

Produkcja pojawi się na Steamie niedługo, a zamknięta beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Wiemy, że pojawią się cztery unikalne klasy postaci, a każda z nich będzie miała nie tylko inne statystyki – różnić się mają również umiejętnościami oraz dostępnym orężem. Rozgrywka będzie drużynowa i gracze mają opowiadać się po stronie United Earth Defense Coalition lub Exo-Terrans.

Leap postawi na szybkość poruszania się, dając nam dostęp do jetpacków, grappling hooków, mechanicznych łosi czy latających desek, ułatwiających przemieszczanie się po dużych mapach. Nie zabraknie również automatycznych wieżyczek obronnych, strzałów orbitalnych, czy rakiet samosterujących (znaczy, sterowanych przez gracza) – wszystko po to, aby zniszczenie było jeszcze większe.

Zamknięta beta Leap startuje 19 stycznia. Zainteresowanych zabawą zapraszam tutaj. Tytuł zadebiutuje oczywiście najpierw w Early Accessie.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz