Legalna sprzedaż postaci w Tibii cieszy się ogromną popularnością

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
9 14497
Legalna sprzedaż postaci w Tibii cieszy się ogromną popularnością

Wprowadzenie “Character Auctions” było strzałem w dziesiątkę.

CipSoft jednym sprawnym ruchem wyeliminował czarny rynek, przy okazji gwarantując sobie zyski od każdej aukcji (opłata za wystawienie aukcji + 12% podatku od sprzedaży). Wszyscy gracze mają jednak pewność, że wszystko odbywa się w 100% legalnie, a nasz kontrahent nie okaże się oszustem.

Między innymi dlatego “Aukcje Postaci” cieszą się tak dużą popularnością. Niespełna dwa tygodnie od wprowadzenia tego przełomowego systemu do Tibii (i do gatunku MMORPG, łączna liczba aukcji zbliża się do 12 tysięcy (LINK).

Z każdym dniem takich ofert przybywa.


Największą pulę stanowią obecnie postacie do 200 lvl (na bazarze obserwujemy 8 tys. takich aukcji), ale gdy dobrze poszukać, to znajdziemy także lepsze oferty. Wśród nich postacie, które zajmują czołowe miejsca w statystykach czy mlvl na swoim serwerze.

Póki co najwięcej kasy trzeba zapłacić za tę postać – 1163 lvl. Właściciel życzy sobie za nią 210,000 Tibia Coins, czyli ok. 18 tys. złotych.

Co z Polakami z samego szczytu? Cisza. Jak na razie nikt z TOP50 gry (czyli między 1290 a 1627 lvl) nie zdecydował się sprzedać swoją postać właśnie przy pomocy tego systemu. Może nie mają ochoty, a może większą kasę dostaną "pod stołem", oszczędzając na prowizji?


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube