Legends of Aria od dzisiaj Free2Play. To sandboxowy MMORPG bez klas i levelów!

Lege

To jedno z ostatnich dużych wydarzeń MMORPG w tym roku. 

Legends of Aria, nazywana „duchowym następcą Ultima Online”, dostaje dzisiaj wersję Free-To-Play (cała operacja nazywa się New Dawn). 

Darmowi użytkownicy zyskają dostęp do prawie całego contentu (fragment z oficjalnego komunikatu: „free players will have access to nearly all game content”), więc możemy być dobrej myśli. To nie będzie Freemium, które zablokuje nam połowę gry:)

Oczywiście, kupując Citizen Pass (specjalna przepustka) będziemy w stanie budować domy i korzystać z pełnego banku, ale szczerze mówiąc, jakoś przeżyjemy te ograniczenia. 

Razem z New Dawn zobaczymy także potężną dawkę nowości do świata Legends of Aria. Na przykład? Nowe World Bossy, nowe potwory, Townships, nowe rodzaje misji, książki z runami, Macro System i wiele więcej. 

Zapraszamy TUTAJ lub TUTAJ. Wersja F2P powinna zadebiutować około godziny 21:00 czasu polskiego. 

Legends of Aria to pełnoprawny sandbox, w którym nie ma (narzuconych z góry) klas  ani też poziomów doświadczenia. Rozwój postaci jest definiowany przez trening poszczególnych umiejętności. Możemy zostać np. podróżnikiem, poszukiwaczem skarbow, crafterem czy zabójcą potworów. Każda profesja znajdzie swoje miejsce w tym świecie. 

Zobacz także

10 komentarzy