Legends of Runeterra eksperymentuje z Próbami Czasowstrzymywacza

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
0 1168
Legends of Runeterra eksperymentuje z Próbami Czasowstrzymywacza

W listopadzie, grudniu i styczniu Legends of Runeterra eksperymentuje z Próbami, wprowadzając tryb, który nazwali Próbami Czasowstrzymywacza. Mecze będą rozgrywane w formacie do 2 zwycięstw z wyborem i banowaniem. Będzie można w nich wykorzystać 3 talie z różnymi kombinacjami bohaterów i regionów. Talie będą stworzone z ograniczonych puli kart, które pozwolą wam cofnąć się w czasie i po raz kolejny przeżyć wcześniejsze sezony. 

W tym okresie Próby będą dostępne we wszystkie dni tygodnia:

  • Fundamenty (24 listopada – 21 grudnia) - Ta Próba przeniesie was tam, gdzie wszystko się zaczęło! Będziecie mogli stworzyć talię wyłącznie z kart będących częścią Fundamentów.
  • Próba Wzbierającego Przypływu (22 grudnia – 4 stycznia) - Ta Próba cofnie was w czasie. Będziecie mogli stworzyć talię, korzystając z kart wypuszczonych przed datą wydania Wzbierającego Przypływu lub w trakcie trwania tego dodatku.
  • Zew Góry (5 stycznia – 15 stycznia) - Ta Próba pozwoli wam ponownie przeżyć wspinaczkę na Szczyt Targonu oraz debiut jednego z naszych najbardziej ikonicznych smoków. Będziecie mogli stworzyć talię, korzystając z kart wypuszczonych przed datą wydania Zewu Góry lub w trakcie trwania tego dodatku.
  • Standardowa (16 stycznia – 20 stycznia) - Ta Próba powróci do standardowego formatu.

Jeśli w trakcie trwania Prób Czasowstrzymywacza uda Wam się zdobyć 7 zwycięstw zanim poniesiecie 2 następujące po sobie porażki, zdobędziecie złotą ikonę rankingową z danego sezonu. Pierwsza Próba w każdym tygodniu wciąż przyniesie wam Pełnię Chwały na kolejną Próbę Ostatniej Szansy, więc bądźcie przygotowani.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube