Legends of Runeterra oficjalnie startuje pod koniec kwietnia ze 120 nowymi kartami!

Przeglądając opinie o Legends of Runeterra napotykam na mieszane wrażenia. Cześć osób chwali, że Riot Games znalazło złoty środek pomiędzy łatwym i nudnym Hearthstonem, a wymagającym i momentami przekomibnowanym Magic: The Gathering Arena. Inne osoby twierdzą zaś, że Legends of Runeterra to niczym niewyróżniająca się gra ze zdecydowanie zbyt małą ilością kart.

To ostatnie zmieni się już 30 kwietnia. Pod koniec bowiem tego miesiąca Legends of Runeterra oficjalnie zadebiutuje i to z pakietem 120 nowych kart. Wprowadzą one nowy region do gry, nowe sposoby na zabawę oraz unikalne mechaniki. Osoby, które zalogują się do gry przed 7 maja otrzymają również upominek, więc postarajcie się zapamiętać!

Jakby tego było mało, premiera karcianki od Riot Games zaplanowana została równocześnie na PC, jak i na urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android). Zadeklarowano w pełni funkcjonalny cross-play, więc będziecie mogli grać na czym chcecie.

Tutaj mała uwaga – Legends of Runeterra nie będzie miało wipe’u. Serwery po premierze, która nastąpi 30 kwietnia, nie zostaną zresetowane, więc uczestnicy bety zachowają wszystkie swoje postępy. Równocześnie Riot Games podało, że w tym czasie wystartuje pierwszy, oficjalny sezon gier rankingowych. Zapowiedziano również, że karcianka będzie otrzymywała nowości oraz aktualizacje co około dwa tygodnie. Wprowadzą one nie tylko poprawki i balans, ale również dodatkowe tryby, jak i kolejne zestawy kart.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz