Legends of Runeterra szykuje się na dodanie Apheliosa oraz przybycie Shurimy

Riot Games na wczorajszej prezentacji poinformowało o nowościach do swoich gier. Zaczniemy sobie ten przegląd od ich karcianki, czyli Legends of Runeterra.

Legends of Runterra podobno ma się całkiem nieźle, niemniej deweloperzy zapewniają, że podkręcą tempo w 2021 roku. Na pierwszy ogień idzie Aphelios, który będzie bohaterem związanym z regionem Targon. Trafi do gry w lutym.

W marcu trzeba będzie przygotować się do zabawy w piaskownicy, bowiem pojawi się aktualizacja-dodatek „Empires of the Ascended”. Wprowadzony zostanie region Shurima wraz z odpowiednimi, pustynnymi kartami. Kolejne rozszerzenia pojawią się w maju oraz czerwcu. W międzyczasie otrzymamy stylizowane wydarzenia, nowe specjalne laboratoria, a także pierwszą zabawę w trybie kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji - powalczymy z armią Noxian już 13 stycznia.

Otrzymamy również system „champion mastery”, odblokowujący nowe rzeczy do naszych postaci. Pod koniec lutego rozpocznie się w Legends of Runeterra nowy sezon turniejowy. Jak zatem widać w karciance Riot Games nie ma miejsca na nudę. No chyba, że zapowiedziane nowości nie robią na nikim wrażenia, wtedy nie było tematu…

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz