Legends of Runeterra szykuje się na dodanie Apheliosa oraz przybycie Shurimy

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1391

Riot Games na wczorajszej prezentacji poinformowało o nowościach do swoich gier. Zaczniemy sobie ten przegląd od ich karcianki, czyli Legends of Runeterra.

Legends of Runterra podobno ma się całkiem nieźle, niemniej deweloperzy zapewniają, że podkręcą tempo w 2021 roku. Na pierwszy ogień idzie Aphelios, który będzie bohaterem związanym z regionem Targon. Trafi do gry w lutym.

W marcu trzeba będzie przygotować się do zabawy w piaskownicy, bowiem pojawi się aktualizacja-dodatek „Empires of the Ascended”. Wprowadzony zostanie region Shurima wraz z odpowiednimi, pustynnymi kartami. Kolejne rozszerzenia pojawią się w maju oraz czerwcu. W międzyczasie otrzymamy stylizowane wydarzenia, nowe specjalne laboratoria, a także pierwszą zabawę w trybie kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji - powalczymy z armią Noxian już 13 stycznia.

Otrzymamy również system „champion mastery”, odblokowujący nowe rzeczy do naszych postaci. Pod koniec lutego rozpocznie się w Legends of Runeterra nowy sezon turniejowy. Jak zatem widać w karciance Riot Games nie ma miejsca na nudę. No chyba, że zapowiedziane nowości nie robią na nikim wrażenia, wtedy nie było tematu…


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube