Legends of Runeterra wprowadza tryb PvE o nazwie Ścieżka Bohaterów

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
0 2591
 Legends of Runeterra wprowadza tryb PvE o nazwie Ścieżka Bohaterów

Ścieżka Bohaterów to nowy tryb przygodowy PvE w Legends of Runeterra, który jest już dostępny dla wszystkich! Przemierzajcie Runeterrę jako jeden z Waszych ulubionych bohaterów, zwyciężajcie w wyjątkowych potyczkach, zdobywajcie i używajcie potężnych reliktów, rekrutujcie sojuszników i ulepszajcie swojego bohatera jak nigdy dotąd, by stawić czoła nowym wyzwaniom.

Ścieżka Bohaterów jest odblokowywana podczas samouczka. Jeżeli samouczek został już przez Was ukończony, to od razu bacie dostęp do tego trybu! Przy pierwszym wejściu na Ścieżkę Bohaterów rozegracie specjalną przygodę jako Jinx, która przedziera się przez Zaun i Piltover w poszukiwaniu Vi.

Przygodę Jinx rozpoczniecie z małą, uprzednio stworzoną talią, a Ścieżkę Bohaterów poznacie w trakcie kilku wstępnych potyczek, po których zmierzycie się z potężnym bossem. Po każdej potyczce otrzymacie możliwość dodania nowych kart, sojuszników, mocy i przedmiotów, które wzmocnią karty na czas trwania całej przygody.

Po niektórych potyczkach będziecie mieć możliwość wyboru spośród różnych nagród, odnowienia zdrowia, a także wydania zdobytego w walce złota w sklepach po drodze. Zmierzycie się również z podejmowaniem decyzji, których skutki wpłyną na zakończenie historii.

Po zakończeniu tej przygody otrzymacie pełen dostęp do Ścieżki Bohaterów wraz z dedykowaną Mapą Świata. W momencie premiery dostępne będą Piltover i Zaun, Bilgewater oraz Ionia. Po kilku przyszłych patchach będzie można odkryć o wiele więcej regionów Runeterry i brać udział w ich misjach. Nie wszyscy bohaterowie będą dostępni w dniu premiery, ale w przyszłości pojawi się ich więcej. Dodatkowo musicie posiadać przynajmniej dwie karty bohatera, którym chcecie zagrać, o czym warto pamiętać.

Kończąc przygody, zwiększając poziom reputacji swojego bohatera i zdobywając coraz to nowe relikty, odblokujecie nowe przygody w innych regionach Runeterry. W miarę postępów na Ścieżce Bohaterów zwiększy się poziom trudności przygód, więc choć początkowe potyczki będą zaledwie spacerkiem dla większości graczy, późniejsze mogą zapewnić nie lada wyzwanie nawet najbardziej doświadczonym weteranom.

Sama Ścieżka Bohaterów jest darmowym elementem Legends of Runeterra, ale Riot sugeruje, że z czasem tryb ten otrzyma opcjonalną zawartość premium. Całość jest już dostępna w karciance, więc życzę miłego grania!


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube