Legends of Runeterra wprowadziło dodatek Wędrowcy Świata!

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
0 1286
Legends of Runeterra wprowadziło dodatek Wędrowcy Świata!

Najnowszy dodatek do Legends of Runeterra, czyli Wędrowcy Świata to czterej nowi bohaterowie (w tym nowi runeterrańscy!), a także nowe słowa klucze, ponad 65 kart kolekcjonerskich i premiera Ścieżki Bohaterów 2.0. To wszystko jest już dostępne w grze i to za darmo!

Najciekawsza wydaje się mechanika Pochodzenia. Dzięki niej bohater funkcjonuje niczym własny region, co pozwala na dodawanie do talii kart niezwiązanych z naszym regionem, ale z naszym herosem. Pochodzenie może również mieć dodatkowy efekt, który wpływa na rozgrywkę. Mechanika ta dedykowana jest runeterrańskim bohaterom. Każdy z nich ma unikalną zasadę budowania talii.

Powołanie do Życia pozwoli wam uwolnić potencjał oceanu, przyzywając Mackę 1|1, o ile jeszcze jej nie macie, która będzie się rozwijać w zależności od liczby Powołań wymienionych w zaklęciu lub umiejętności. Jeśli macie już Mackę na planszy, otrzyma ona +X|+X za każdą wskazane Powołanie. Dary z kolei to pozytywne efekty umieszczone na losowych kartach w Waszych taliach, które aktywują się po ich dobraniu. Pierwszy Dar, czyli Dzwonki, przyznaje kartom w ręce +1|+1 za każdy aktywny Dzwonek.

Do Legends of Runeterra dodano nowe wyzwania i zadania mające na celu zaprezentowanie nowych słów kluczy, bohaterów i archetypów, które pojawiły się w Wędrowcach Świata. Ponadto do puli talii wykorzystywanych przez przeciwnika w pojedynkach z SI wprowadzono talie zawierające karty dodane w tym dodatku.

Ścieżka Bohaterów dostała wersję 2.0 z nowymi regionami (Noxus i Demacia), systemem progresu, unikalnymi przygodami bohaterów, a także innymi łakociami. Znalazło się również miejsce na nowe wydarzenie (Cyberwydarzenie) z dedykowaną przepustką bojową. Szczegóły znajdziecie tutaj. Uprzedzam, jest tego sporo!


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube