Legends of Runeterra wypuściło Strażników Starożytności i szaleje!

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
2 1892

Ostatnio pisałem Wam, że Legends of Runeterra przymierza się do debiutu dodatku Strażnicy Starożytności. Darmowe rozszerzenie jest już dostępne w karciance Riot Games, a my wiemy, czego się po nim spodziewać.

Znajdziecie w tym dodatku nowe słowo kluczowe – Taniec z Ostrzami – które w każdej chwili może obrócić bieg bitwy na Waszą korzyść, nawet jeśli nie macie akurat Tokena ataku. Strażnicy Starożytności wprowadzą 42 karty kolekcjonerskie, w tym trzech nowych bohaterów – Zileana, Malphite’a i Irelię.

Irelia, znana jako Tańcząca z Ostrzami, zaszczyciła pola bitwy Legends of Runeterra. Wraz z nią pojawia się też nowe słowo klucz: Taniec z Ostrzami. Karty posiadające Taniec z Ostrzami przywołują daną liczbę Ostrzy, które natychmiast rozpoczynają Darmowy Atak na waszego przeciwnika. Ataki Tańca z Ostrzami mogą zostać wyprowadzone bez względu na to, czy akurat posiadacie Token ataku.

Jeżeli jednak kryje się on w Waszym rękawie, to spokojna głowa – Taniec z Ostrzami go nie zużyje. Pojedyncze Ostrze co prawda nie wydaje się zbyt imponujące, ale nie lekceważcie potencjału, jaki tego rodzaju uniwersalne narzędzie może mieć w przeróżnych kombinacjach.

Poza tym dodano dwa wyzwania, które pozwolą przygotować się do nowych synergii lokacji i wprowadzonego w Strażnikach Starożytności słowa klucza Taniec z Ostrzami. Do tego talie Nasusa i Thresha zostały zaktualizowane. Dlaczego? Okazały się zbyt silne, dlatego Riot wprowadził niewielkie zmiany do pochodzącej z Wysp Cienia części talii, która nieustannie zaburza metę.

Ścieżki regionów Shurimy, Targonu i Ionii rozszerzono o kolejne 4 poziomy, aby zbiegały się one z pojawieniem się kolejnych bohaterów z tych regionów. Pojawiła się również nowa plansza oraz opiekunowie, ale i emotki, czy ikony. Do tego zestaw talii Piach i Stal, w którym odnajdziecie przytłaczającą potęgę Irelii i Azira, jest dostępny w sklepie za 2106 Monet.

Poza tym Legends of Runeterra otrzymało sporo poprawek, ale o tym ze szczegółami poczytacie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube