Legends of Runeterra wzbogaca się o nowy dodatek – Niezwykłą podróż

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 805
Legends of Runeterra wzbogaca się o nowy dodatek – Niezwykłą podróż

Podróż Avy osiągnęła emocjonujący finał. Jej bohaterka ma kilka pamiątek z tej przygody, w tym ostatni dodatek w zestawie Po Drugiej Stronie Lasu Bandle – Niezwykłą Podróż!

Niezwykła Podróż zawiera 48 kart kolekcjonerskich, w tym czterech nowych bohaterów: Gnara, Yuumi, Galio i Udyra oraz dwa nowe słowa klucze: Przywiązanie i Ogrom. To najnowsze rozszerzenie do Legends of Runeterra jest już oficjalnie dostępne na serwerach gry.

Co zaś się tyczy nowych słów kluczowych:

  • Wspierajcie swoje jednostki w zupełnie nowy sposób dzięki Przywiązaniu! Jednostki z Przywiązaniem można zagrywać na planszy tak jak normalne jednostki. Alternatywnie można je Przywiązać do sojuszniczej jednostki, aby zapewnić jej statystyki i słowa klucze Przywiązanej jednostki lub inne premie w zależności od karty. Użycie Przywiązania działa tak jak obranie za cel sojuszniczej jednostki i wywołuje takie efekty jak Przeznaczenie, dając wam jeszcze więcej mocy!
  • Ogromne jednostki zamieniają swoje pokaźne rozmiary w krzepę i Uderzają, używając aktualnego Zdrowia zamiast Siły. Mimo tego nadal korzystają z Siły, gdy się bronią. Starcie z wrogimi jednostkami pozbawia Ogromne jednostki Zdrowia, dlatego należy dbać o jego należyty poziom, aby jak najefektywniej wykorzystywać karty z tym słowem kluczem!

Począwszy od patcha 3.2.0, zaczynamy również żegnać się z Ekspedycjami. Znika tygodniowy limit podejść, za które można otrzymać pełnię nagród. To z kolei oznacza, że swobodna rozgrywka nie będzie już dostępna właśnie przez brak tygodniowego limitu. 

Do tego tokeny Ekspedycji znikną zarówno z cotygodniowego skarbca, jak i premii za 7-dniowe logowanie. Gdy w maju ukaże się patch 3.8.0, Ekspedycje przestaną być dostępne, dlatego postarajcie się zużyć wszystkie tokeny przed tym terminem.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube