Legion: The Eternal War to nowy „high-fantasy” MMORPG z Ludźmi i Elfami

Logo3 1280x720

Brzmi świetnie, ale na waszym miejscu jeszcze bym się nie cieszył. Twórcy Legion: The Eternal War mają ambitne plany… nawet zbyt ambitne, biorąc pod uwagę, że za produkcją nie stoją duże pieniądze. 

Plany są jednak takie, że stworzyć rozbudowanego „high-fantasy MMORPG”, który będzie miał wiele wspólnych cech ze światem stworzonym... przez J.R.R. Tolkiena (tego od Władcy Pierścieni). 

Świat został spustoszony przez trwającą pięćdziesiąt lat wojnę pomiędzy Ludźmi a Elfami. Ciemne moce – niezauważone we wszechobecnym chaosie – zaczęły się rozprzestrzeniać. Starożytne zło, które siedziało pod górami, zaczęło rosnąć w siłę, niszcząc niegdyś wielki świat i pogłębiając go w ciemności. Czy ktoś może przywrócić dobro? Czy jednak świat zostanie skazany na wieczną wojnę?

Legion: The Eternal War znajduje się we wczesnej fazie produkcji. 28 kwietnia ruszają jednak Alfa Testy, które będą pierwszym poważnym sprawdzianem dla gry. 

Niestety nie mamy dla was żadnych gameplay’ów. Jedynie story trailer + ogólnikowy screenshot, które w żaden sposób nie sugeruje, jak będzie wyglądać rozgrywka. 

Więcej TUTAJ

UPDATE: podobno, żeby otrzymać kluczyk, wystarczy zarejestrować się na głównej stronie

Zobacz także

12 komentarzy