LEGO, tarcze, pociąg, Family Guy, modyfikowanie broni i inne bajery w Fortnite

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
2 1628
LEGO, tarcze, pociąg, Family Guy, modyfikowanie broni i inne bajery w Fortnite

Rozdział 5 Fortnite: Battle Royale powita was na pięknej, nowej Wyspie, ale nie wszystko złoto, co się świeci. Tajemnicze „Stowarzyszenie”, które pociąga za kulisami za sznurki, porwało Skórka. Dołączcie do „Undergroundu” i załatwcie bossów Stowarzyszenia, w tym najgroźniejszą z nich Valerię. Aby ułatwić sobie zadanie, podróżujcie pociągiem po Wyspie, modyfikujcie bronie i używajcie przy strzelaniu z pistoletu „tarczy kuloodpornej”. Dołączcie do walki w Sezonie 1 Rozdziału 5: Underground!

W pierwszej części sezonu śnieg znajdziecie nie tylko w biomie polarnym. Na czas Festiwalu Zimy 2023 tajga i tundra również pokryją się śniegiem. Na Wyspie znaleźć można pięciu bossów: Oscara, Nishę, Montague’a, Valerię i Petera Griffina z serialu Family Guy. Każdy pokonany boss będzie upuszczał medalion Stowarzyszenia. Zatrzymajcie medalion w ekwipunku, a Wasza osłona będzie stopniowo się regenerować. Jeśli będziecie mieli medalion w ekwipunku, zostaniecie oznaczeni na mapie przeciwników. Im więcej medalionów, tym dokładniej określona zostanie Wasza lokacja.

W Fortnite pojawiły się nie tylko nowe samochody, ale również sposób ich modyfikowania. Samochody tworzone są z trzech nowych typów przedmiotów: karoserii, wzorów i kół. Wszyscy gracze znajdą w swoich szafkach oryginalne koła OEM z Rocket League. Jeśli posiadacie karoserie: Octane, Cyclone, Jäger 619 lub Lamborghini Huracán STO w Rocket League, będziecie je mieć także w Fortnite!

Dość chowania się za szybami samochodów. Teraz schowajcie się za prawdziwą tarczą. Zgarnijcie tarczę kuloodporną – w zestawie z pistoletem – a potem brońcie się przy jej użyciu, strzelając w tym samym czasie z pistoletu. Tarcza kuloodporna ma nieskończoną wytrzymałość, jednak może zatrzymać jedynie określoną liczbę obrażeń, zanim zostanie chwilowo odrzucona. Warto dodać, że tarczą można również szarżować!

Dostosowanie wyposażenia w Fortnite zyskało nowe znaczenie. W skarbcach znajdziecie teraz stanowiska modyfikacji, gdzie będziecie mogli personalizować broń w zamian za sztabki. Dodajcie modyfikacje, które zmniejszą odrzut, zwiększą pojemność magazynka i nie tylko. 

Można również wspinać się po budowlach wrogów, korzystać z zadań meczowych, czy nowej przepustki. Szczegóły tutaj. No i na koniec - LEGO oraz Fortnite łączą siły.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube