Life Beyond to nowy przygodowy sandbox MMO. Można już grać

Dodany przez guru 3 miesiące temu
5 4399
Life Beyond to nowy przygodowy sandbox MMO. Można już grać

Czym jest Life Beyond?

To nowy przygodowy “sandbox science-fiction MMORPG” z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Gracze wcielają się w pionierów, którzy pomagają oswoić nową planetę o nazwie Dolos. “Pełna dzikich i niebezpiecznych stworzeń Dolos oferuje graczom możliwość wykroczenia własnego miejsca na tej nowej granicy

Zostań obywatelem wirtualnego ekopunkowego społeczeństwa w fascynującym obcym świecie, w którym możesz być kimkolwiek zechcesz, ciesząc się poczuciem nowoczesnej gry MMO z nieskończonymi możliwościami społecznościowymi i kreatywnymi. 

Wierzymy, że dzisiejsi gracze muszą czuć postęp, poczucie przynależności i własności, bez konieczności spędzania setek godzin w grze, jak w tradycyjnych grach MMORPG.

Brzmi fajnie… ale jeśli powiemy, że Life Beyond jest oparty na technologii blockchain i wspiera NFT-y + wszystkie te krypto-podobne funkcje, to czy nadal będziecie zainteresowani tytułem? No właśnie. 

Od 29 czerwca gra była dostępna dla graczy z pakietami fundatorskimi, ale dzisiaj – od 6 lipca – do zabawy mogą wkroczyć wszystkie inne osoby. Open Alpha #1 jest darmowa i ogólnodostępna.

Wbijajcie TUTAJ.

***

Life Beyond cały czas znajduje się w fazie rozwoju, więc wiele obiecanych funkcji wciąż nie zostało zaimplementowanych do gry. Open Alpha #1 skupia się na eksploracji, walce i social-systemie. 

 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube