Lineage 2M startuje niedługo... i będzie dostępny po polsku!

Dodany przez guru ponad rok temu
9 13568
Lineage 2M startuje niedługo... i będzie dostępny po polsku!

Kurde, wreszcie. Po niemal dwóch latach od premiery w Korei Południowej, NCSoft zdecydowało się sprowadzić hitowego Lineage 2M do Ameryki Północnej oraz Europy.

Premiera naszej wersji jest zaplanowana na zimę, ale już teraz można się rejestrować do Zamkniętych Beta Testów (1-7 listopada).

CBT będzie dostępna tylko na PC.

https://lineage2m.plaync.com/naeu/ (oficjalna strona gry nie działa od godziny)

Zainteresuje was również fakt, że Lineage 2M będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Naprawdę miło ze strony NCSoftu, który dotąd nie słynął z jakiejś dużej miłości do Polaków.

The worldwide launch of Lineage 2M will see the game simultaneously launch in 29 countries, localized into English, German, French, Spanish, Russian, and Polish.

Lineage 2M to multiplatformowy MMORPG, który wyjdzie na urządzenia mobilne oraz PC (pecetowa wersja będzie dostępna poprzez platformę Purple).

Obecnie L2M jest motorem napędowym całego NCSoftu. W ostatnim raporcie finansowym przychody L2M były… trzynastokrotnie wyższe niż przychody Guild Wars 2 (188 mln dolarów do 14 mln dolarów). Mamy więc do czynienia z absolutnym potworem, które zarabia dla swoich twórców kuuuupę kasiory. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube