Lineage Eternal pojawi się za pół roku. Aion 2 jeszcze w produkcji

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
2 4783
Lineage Eternal pojawi się za pół roku. Aion 2 jeszcze w produkcji

Dziś rano otrzymaliśmy raport finansowy NCSoft za trzeci kwartał tego roku. 

Szczerze? W kwestii finansów nie mamy nic ciekawego do przekazania. NCSoft cały czas utrzymuje równą stabilną formę. Czasami przychody rosną, czasami maleją, ale zazwyczaj różnica nie wynosi więcej niż 5-10%. 

Sztandarowe gry firmy (Guild Wars 2, Lineage, Lineage 2, Aion, Blade & Soul itd.) też mają się nieźle. Od ostatniego raportu nie zaszły duże zmiany. 

O wiele ciekawsze jest to, co dzieje się w środku firmy. NCSoft pracuje obecnie nad wieloma projektami. Aion 2 i Blade & Soul 2 (oba tytuły to "mmobilniaki") wciąż znajdują się w produkcji, tak samo jak tworzony praktycznie od początku Project TL (aka Lineage Eternal). W tym przypadku Closed Beta ma ruszyć w pierwszej połowie 2020 roku. Przekonamy się, jak wielkie zmiany zaszły w tym MMORPG i czy rzeczywiście jest na co czekać. 

Warto też wspomnieć, że NCSoft zamierza diametralnie zwiększyć finansowanie dla zachodniego oddziału firmy (NCSoft West), co by oznaczało, że firma szykuje nowe gry w Europie i USA. Mowa nawet o 112 milionach dolarów. 

Pewnie dlatego Blade & Soul S wystartuje najpierw u nas, a dopiero potem w Korei Południowej.  


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube