LineCladis – nadchodzą duże zmiany do polskiego MMORPG

Linecladis 001 730x341

Polski rynek gier MMORPG to nie tylko Margonem, Gloria Victis oraz The Pride of Taern. To również kilkanaście mniejszych projektów, które zasługują na waszą uwagę.

Jednym z takich “rodzynków” jest przeglądarkowy LineCladis.

Nieprzypadkowo wspominamy o nim właśnie teraz. Twórcy gry zapowiedzieli ogromne zmiany, które obejmą… praktycznie każdy element LineCladis.

Szykujemy się na pełną zmianę wyglądu - dużo pracy przed nami ale na pewno będzie warto. W niedalekiej przyszłości zmianom poddane zostaną założenia gry oraz zmodyfikowane zostanie główne lore (czyli fabuła) i sama mapa. Niedługo przygotujemy dla was content do 20 poziomów rozgrywki - maksymalny poziom czyli 30 będzie możliwy poprzez kolejnych parę patchy... na razie skupiamy się na polepszeniu doświadczeń płynących z gry oraz na przeniesieniu jej na mobilną wersję.

Pierwsze zmiany już weszły w życie. “W Przygodach zaktualizowane zostały grafiki tła - niby nic wielkiego ale... to początek do serii aktualizacji”.

W LineCladis zagracie TUTAJ.

Pamiętajcie jednak, że jest to gra nastawiona przede wszystkim na fabułę oraz klimat. Fani efekciarskości i dynamicznych walk nie mają tu czego szukać.

Zobacz także

4 komentarzy