Logujecie się na swoją postać… a tam nie ma postaci

9f0a33cac1

Taka sytuacja spotkała wczoraj i przedwczoraj tysiące low-levelowych Tibijczyków. Z powodu błędu – jak się później okazało z winy CipSoftu – poznikały postacie i zawartości depo. Tak po prostu.

Lately, there were account deletions, which were caused by an internal problem. We were able to solve the issue and undeleted all affected accounts. We are sorry for any trouble.

Nikomu tego nie życzymy, ale wyobraźcie sobie sytuację, że logujecie się któregoś razu do gry, a wasz bohater, na którym trzymaliście sporo gotówki (noob chary to bardzo popularny sposób przechowywania cennych przedmiotów), najzwyczajniej w świecie przestaje istnieć. Można się załamać.

Jeśli wierzyć CipSoftowi, (nie)zwykły problem został już zażegnany, a większość poszkodowanych osób odzyskała już swoje postacie i cały znajdujący się tam dobytek.

Jeden stramer przyznał, że z powodu błędu stracił w sumie cztery konta, na których trzymał ogromne ilości Tibia Coins – „He said on stream that he lost like 4 accounts with 15k coins on each + a lot of gps and a looooot of rares”. 

Zobacz także

18 komentarzy