Lost Ark dostaje najtrudniejszy rajd i epicką walkę z dowódcą Legionu Ciemności

Dodany przez guru 3 miesiące temu
8 2131
Lost Ark dostaje najtrudniejszy rajd i epicką walkę z dowódcą Legionu Ciemności

Wprowadzony półtora roku temu Brelshaza Legion Raid był najtrudniejszym rajdem w Lost Ark Online, ale również jednym z najlepszych i najbardziej epickich rajdów w całej historii gier MMORPG.

No cóż, dzisiaj to może się zmienić, bo właśnie dzisiaj Lost Ark Online powiększa się o aktualizację “Darkness Unleashed” z równie epickim rajdem Thaemine Legion Raid, w którym zmierzymy się z samym tytułowym Thaemine (dowódcą Legionu Ciemności).

Wejście do normalnej wersji rajdu wymaga 1610 Item Level, a do wersji Hard 1630 Item Level.

Ponadto Amazon Games organizuje pierwszy “wyścig” w Lost Ark Online, który nagrodzi pierwszą drużynę, której uda się pokonać Thaemine na najwyższy poziomie trudności. Wyścig o Thaemine The First rozpocznie się 20 kwietnia dla drużyn, które ukończyły tryb Hard.

***

Co jeszcze czeka nas w dzisiejszym patchu? Nowy system – Transcendence (nowy system, w którym gracze mogą wzmacniać i ulepszać podstawowe efekty swojego sprzętu, używając starożytnej mocy zapieczętowanej w ruinach); Veskal Guardian Raid (wejściówki od 1630 Item Level); nowe przedmioty kosmetyczne; nowa aktywność na end-game; balans klas i jeszcze kilka innych nowości.

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube