Lost Ark jest z nami od roku. A dzisiaj dostaje nowy kontynent

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
12 3317
Lost Ark jest z nami od roku. A dzisiaj dostaje nowy kontynent

Trudno uwierzyć, ale właśnie dzisiaj – 8 lutego – mija rok od zachodniej/anglojęzycznej premiery Lost Ark Online.

Czyli gry MMORPG, która… pozamiatała rynek i która tknęła w gatunek Massively Multiplayer Online sporo życia. Ówczesny hype można było porównać chyba tylko z debiutem Guild Wars 2 w 2012 roku.

Lost Ark został drugą najchętniej graną produkcją na Steamie (1,3 mln osób) i najchętniej oglądanym MMORPG-iem w historii Twitcha. Nie mówiąc o setkach otwartych serwerów i kolejkach, w których trzeba było stać długimi godzinami.

Wszystkiego Najlepszego!

Oczywiście Amazon Games świętuje pierwsze urodziny gry z wielką pompą. Dostajemy specjalne Wydarzenie Rocznicowe, nagrody za logowanie, specjalną strukturę dla Twierdzy oraz mini-gierkę z gorącymi źródłami.

Ale wisienką na torcie jest wprowadzenie nowego kontynentu – Rowen.

Rowen to kontynent położony na zachód od Shushire, wypełniony Sylmaelem; szkarłatne klejnoty, które są cennym zasobem w Arkesii. Po zniknięciu dobrze prosperującej starożytnej cywilizacji, Rowen został zapomniany z historii Arkesii. Kiedy jednak rozeszły się pogłoski o obfitości szkarłatnych klejnotów pokrywających ziemię, frakcje pragnące klejnotów zaczęły gromadzić swoje siły w Rowen.

Jest to miejsce stworzone prawie wyłącznie dla walk PvP, poprawka, wielkich międzyfrakcyjnych walk PvP pomiędzy “Preigelli” a “Liebertane”. Aby wziąć w nich udział gracze muszą posiadać postać z Item Levelem 1445 oraz ukończyć specjalne zadanie “„Cataclysmic Eliyabeck”.

Rangi dla frakcji są podzielone na 15 poziomów i można je zdobywać, biorąc udział w działaniach umożliwiających zdobywanie PD frakcji, takich jak zabijanie członków przeciwnej frakcji i uczestnictwo w codziennych, tygodniowych i kooperacyjnych zadaniach.

Szczegóły TUTAJ.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube