Lost Ark Online oddala się. Rosyjska wersja dopiero rozpoczęła tłumaczenie

Lostarkbanner 34vx

Na początku roku ruszyła sprzedaż Founder’s Packów do rosyjskiej wersji Lost Ark Online. Chodziły plotki, że pierwsze testy powinny ruszyć jeszcze tej wiosny. Niestety, tak się raczej nie stanie. 

Przed Mail.ru jeszcze kupa roboty. Tłumaczenie gry na rosyjski rozpoczęło się dopiero w marcu. Mało prawdopodobne, że testy – podzielone na Closed Alphę i Closed Betę – ruszyły w najbliższym czasie. 

Szczególnie że dopiero na wakacjach nastąpi oficjalne otwarcie oficjalnego forum, więc dopiero wtedy – ewentualnie – można się spodziewać Alfa Testów. CBT pewnie zobaczymy na jesień, a premierę pod koniec roku. Nie chcemy was straszyć, ale to może mieć również wpływ na anglojęzyczną/globalną wersję gry. Jeśli Rosjanie potrzebują tak wiele czasu na wypuszczenie MMORPG, to co mają powiedzieć Europejczycy? My wciąż czekamy na uruchomienie strony, baa, my wciąż czekamy oficjalną zapowiedź oraz ujawnienie wydawcy Lost Ark na naszym rynku. 

Już teraz znajdujemy się pięć kroków za wersję RU, co oznacza, że Lost Ark Online raczej nie dotrze do nas w 2019 roku. 

No cóż, nie taki był plan, ale  jakoś przeżyjemy. Na Blade & Soul czekaliśmy prawie pięć lat. Na Lost Ark Online też warto poczekać. 

Zobacz także

9 komentarzy