Lost Ark Online prezentuje ostatnią grywalną klasę w grze - Gunner

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
13 4154
Lost Ark Online prezentuje ostatnią grywalną klasę w grze - Gunner

Zanim poznamy datę rozpoczęcia Closed Bety (mamy nadzieję, że nastąpi to na gamescomie), musimy jeszcze przebrnąć przez ostatnią niezaprezentowaną klasę w Lost Ark Online.

To Gunner, który dzieli się na następujące postacie:

Deadeye – dzięki elastycznemu stylowi gry i zuchwałemu nastawieniu mogą wybrać najskuteczniejszą broń z arsenału, który obejmuje podwójny pistolet, strzelbę i karabin.

Artillerist – Artylerzyści wierzą w siłę ognia. Może nie są najbardziej mobilnymi wojownikami, ale brak zwinności nadrabiają ogromnymi mechanicznymi wyrzutniami, mocną bronią, ciężkim pancerzem i niewiarygodną siłą niszczącą.

Sharpshooter – Strzelcy wyborowi to atakujący z dystansu, którzy używają łuków mechanicznych ze strzałami. Ich wysoka przeżywalność i zwinność utrzymują ich w walce na dłuższą metę, a ich machinacje z ukrycia doskonale nadają się do wykorzystywania słabości wroga.

Gunslinger – dysponując bronią na każdą okazję i możliwością szybkiego przełączania się między nimi, rewolwerowcy są śmiertelnymi przeciwnikami na każdym dystansie. Dzięki kocim refleksom rewolwerowcy są trudni do przyszpilenia – i szybko wystrzeliwują serię strzałów na każdego nieostrożnego wroga.

No i która z nich podoba wam się najbardziej?


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube