Lost Ark Online (RU) gotowy dopiero w 60%

Lostek

Chyba czas zmienić swoje plany na wakacje. Nic nie zapowiada, żeby rosyjska wersja Lost Ark Online, na którą tak wszyscy czekamy, miała ruszyć wkrótce z alfa testami. 

Panowie z Mail.ru są dopiero w połowie prac. Co prawda 60% tekstu zostało zostało już przetłumaczone z z koreańskiego na rosyjski, ale tylko 20% przeszło edycję (weryfikację). 

Pozostałe elementy (np. nagrywanie dialogów, sprawy techniczne, anty-cheat) albo nie ruszyły, albo są dopiero na początku swojej drogi.  

Na nasze oko czeka Mail.ru czeka jeszcze kilka miesięcy intensywnej roboty. Chyba że zdecydują się wypuścić niekompletną wersję (np. z koreańskimi głosami lub niektórymi dialogami), aby uspokoić swoich najbardziej oddanych fanów, którzy zakupili już Founder’s Packi (sprzedaż rozpoczęła się kilka tygodni temu).


Jeśli na rosyjskiego Lost Ark Online musimy czekać tak długo, to co mamy powiedzieć o anglojęzycznej wersji, która  nie rozpoczęła jeszcze procesu tłumaczenia. Nie mówiąc o tym, że nie dostaliśmy własnej strony, ani nie poznaliśmy dystrybutora. 

Zobacz także

7 komentarzy