Lost Ark Online rusza z betą. Wyczekiwany, dopracowany, wspaniały MMORPG

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
17 8915
Lost Ark Online rusza z betą. Wyczekiwany, dopracowany, wspaniały MMORPG

W przypadku Lost Ark Online nie możemy być obiektywni. To najbardziej wyczekiwany MMORPG ostatnich lat (Lost Ark zajmował czołowe miejsca w naszym corocznych rankingach), który daje gwarancję super jakości i super grywalności.

Nie bez powodu jest to najpopularniejszy MMORPG w Korei Południowej i nie bez powodu Lost Ark Online posiada na Steamie… 96% pozytywnych recenzji (opinie po Technicznej Alfie z czerwca).

Lost Ark to gra, która może pozamiatać naszym rynkiem – i mówimy to całkowicie poważnie.

Dzisiejsza Closed Beta, która dla wielu z was będzie pierwszym spotkaniem z tym tytułem, startuje o godzinie 17:00 czasu polskiego. Jeśli nie kupiliście Founder’s Packa lub nie załapaliście się na ostatnie giveaway’e, to jedynym sposobem na zgarnięcie wejściówki - oprócz standardowej rejestracji i czekania na zaproszenie - są Twitch Dropy.

Trzeba połączyć konto Amazon z kontem Twitch, a potem przez 30 minut oglądać jednego z kilkudziesięciu wyznaczonych streamerów (po 17:30 możecie już wkraczać do zabawy).

Szczegóły TUTAJ.

Closed Beta potrwa do 11 listopada.

***

To nie koniec atrakcji. Z naszej strony zapraszamy na specjalny podcast – start o godzinie 15:00 – w którym to “Kamui”, “Deryllz”, “ZdechłySlimak” (weterani Lost Arka bawiący się na rosyjskiej lub południowokoreańskiej wersji) będą opowiadać o grze.

- "Czy hype na Lost Ark na zachodzie jest uzasadniony? Czego można, a czego nie można spodziewać się po grze z perspektywy weteranów, jak i zwykłych fanów?. Poruszymy także kwestię polityki na rynku gier MMO i tym, co Amazon może popsuć ,wydając grę, o której nie ma bladego pojęcia."

A zaraz po starcie serwerów, rozpocznie się speedrun do 50lvl'a, aby odblokować kolejną darmową 50 lvlową postać. “Grać będzie osoba, która wbiła już X maksymalnych postaci na KR i RU".


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube