Lost Ark otrzyma w tym miesiącu Speed Serwery!

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
8 3156
Lost Ark otrzyma w tym miesiącu Speed Serwery!

W sieci pojawił się właśnie zwiastun zwiastujący (zamierzona gra słów) wrześniowe nowości w Lost Ark Online.

Jedną z takich nowości będą Speed Serwery aka Jump Start Servers, które – cytat – “umożliwią graczom szybkie rozpoczęcie gry postaciami do poziomu 1415 ze wsparciem aż do poziomu 1540”.

“Gracze na serwerach Jump-Start otrzymają materiały zapewniające szybszy postęp, w tym materiały do ​​doskonalenia, pakiety kart i nie tylko”.

Dokładna data aktualizacji (i wprowadzenia Speed Serverów) wciąż jest nieznana. Wiadomo tylko, że nastąpi w tym miesiącu.

Data wprowadzenia Speed Serwerów to 13 września. 

Jest to bardzo kontrowersyjna rzecz, która z jednej strony ogranicza bezkresny grind i która powinna być “wabikiem” dla nowych lub powracających graczy.

Z drugiej jednak strony Jump Start Servers to plaskacz w twarz dla tych osób, które poświęciły dotychczas setki, jeśli nie tysiące godzin na udoskonalenie swojej postaci. To oni mogą w tej sytuacji czuć się najgorzej.

Co o Jump Serverach mówi Amazon Games (fragment niedawnego wywiadu):

Lost Ark błyszczy w końcowej fazie gry, a celem serwerów Jump-Start jest jak najszybsze dotarcie tam graczy, aby mogli doświadczyć tego, co naprawdę wyróżnia tę grę na tle innych gier MMORPG.

Nadal będzie można grać w Lost Ark Online na normalnych serwerach, ale zachęcamy nowych graczy i tych, którzy nie dotarli zbyt daleko w grze, aby wypróbowali serwery Jump-Start.

Ważne: Szybkie Serwery nie  będą połączone z istniejącymi światami Lost Ark Online. Dotyczy to oddzielnego matchmakingu oraz handlu.

 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube