Lost Ark otrzymuje nowy legion raid oraz nowe zabezpieczenia przed botami

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
7 3249
Lost Ark otrzymuje nowy legion raid oraz nowe zabezpieczenia przed botami

Po tygodniowym opóźnieniu, w końcu do Lost Arka zawita bardzo duża aktualizacja ze sporą ilością nowości, „Wrath of the Covetous Legion”.

Początkowe opóźnienie było spowodowane zmianami, jakie Amazon Games chciało wprowadzić. Po rozważaniach podjęto decyzję o usunięciu Yoz's Jar z gry, czyli system kostiumów. Amazon twierdzi, że jest on zbyt p2w i nie chce tego systemu w naszej wersji. Gracze domagali się wprowadzenia badania w strongholdzie, który ma zwiększyć szanse na ulepszanie do 1415 poziomu przedmiotów. No i plus zabezpieczenie przeciwko botom. To były powodu opóźnienia, ale w zamian za to otrzymacie prezenty.

To teraz przejmy do tego, co czeka was w czerwcowej aktualizacji. Największym dodatkiem będzie nowy 8-osobowy legion raid, Vykas. Raid ten będzie składał się z 3 części (bram) i dwóch poziomów trudności, normal dla graczy z 1430 poziomem przedmiotów i hard dla tych z 1460 poziomem przedmiotów.

Do listy bossów z Guardian Raidów 6 poziomu dołączą nowy wielki stwór o nazwie Kungelanium. Aby się z nim zmierzyć, będziecie potrzebować ekwipunku na 1460 poziomie i możecie to zrobić w pojedynkę lub w grupie.

Thronespire to nowa wieża, posiada ona 50 poziomów i każdy z nich nagradza nas jakimiś rzeczami, wystarczy, że sprostacie wyzwaniom w określonym czasie. Do wejścia potrzebujecie 1325 ilvl i jest to dungeon przeznaczony dla jednego gracza.

Poza tym wszystkim do Lost Arka zawita nowa wyspa, odpowiednie funkcje, które mają zatrzymać boty, jak CAPTCHA, przedmioty z IS od teraz mogą być wystawiane po upłynięciu okresu 3 dni, nowe kostiumy i pety oraz sporo poprawek w lokalizacji i innych błędach. Wszystko znajdziecie tutaj.

Serwery powinny wstać o 17, o ile nie będzie kolejne obsuwy. Zagracie tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube