Lost Ark pokazało nową klasę, wielki dodatek i najpotężniejsze bronie w grze

2021 06 19 151552

Tak się jakoś przypadkiem złożyło, że w tym samym czasie, kiedy Pearl Abyss prezentowało nowości do Black Desert, to Smilegate zapowiadało... jeszcze większy dodatek do Lost Ark Online.

“Astalgia”, bo tak nazywa się to rozszerzenie, wprowadzi wiele ulepszeń w dotychczasowej rozgrywce.  

Jakich konkretnie?

Krótsza fabuła, a co za tym idzie szybsze levelowanie do 50 poziomu; łatwiejsze “ubieranie postaci”, jeśli chodzi o Tier 1 i Tier 2; zmniejszone koszty materiałów i złota potrzebne do upgrade’owania, DPS Meter z Training Roomem; Inventory Patch (część materiałów zostanie przeniesiona gdzie indziej, a my zachowamy więcej miejsca); powrót bransoletek jako części uzbrojenia; nowy system czatu grupowego itd.

W sierpniu na południowokoreańskie serwery trafi nowa postać – Sorceress. Typowa Czarodziejka, która jest mistrzynią, jeśli chodzi o ataki AoE.

Gameplay:

Z kolei we wrześniu Lost Ark Online powiększy się o Esther Weapons – najsilniejsze bronie w grze. “Zdobycie takiego oręża będzie wymagać od graczy ogromnego wysiłku. Wraz z ewolucją broni zmieni się ich wygląd”.

Nie zabraknie oczywiście nowych rajdów oraz bossów (od 1:43).

Trudno powiedzieć, kiedy powyższe nowości i zmiany zawitają do naszego Lost Ark Online, ale raczej nie stanie się podczas premiery (w październiku).

Z drugiej strony, nie musimy się jednak martwić o przyszłość gry. Lost Ark ma tyle contentu, że przez kolejne dwa trzy lata- od momentu debiutu naszej wersji - nie będziemy się martwić o nowości czy regularne aktualizacje. 

Paradoksalnie to może być klucz do sukcesu, a także oręż do walki z najbliższymi konkurentami (na czele z New World, Elyon czy Swords of Legends Online).

Zobacz także

12 komentarzy